Agnieszka Cudzich

Artystka wszechstronna i kompletna. Osadzony alt przeplatający się z wyrafinowanym falsetem  przenosi słuchacza na meandry uczuć, które można przyrównać do poranka otulonego rosą i pierwszymi płomykami światła.  Lekkość z jaką śpiewa wokalistka jest niczym surfowanie po nieokiełznanej fali pięciolini mknącej na oceanie dźwięków i styli muzycznych.

 

Wokalistka, skrzypaczka. Prywatnie mama czterech córek i żona pianisty Piotra Cudzicha. Oprócz solowych koncertów była zapraszana również do wielu dużych projektów muzycznych. Przy ich okazji występowała na jednej scenie m.in. z takimi artystami jak: Mietek Szcześniak, Andrzej Lampert, Krzysztof Iwaneczko, Marcin Spenner, Agnieszka Musiał, Darek Malejonek, Golec uOrkiestra, Natalia Lubrano, Krzysztof Antkowiak, Ryszard Rynkowski, Natalia Kukulska, Halina Młynkowa.

Najważniejsze wydarzenia w jej dotychczasowej solowej karierze to:

• Widowisko muzyczne „Częstochowa – polska Kana” trans. przez TVP 1 (2017r.),
• Koncert telewizyjny (TVP) „Wsłuchiwać się w Papieża” na placu Piłsudskiego w Warszawie z okazji 40-lecia I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski (2019r.).
• Koncert Kolęd w TVP pt.: „Tyle darów rok nam przyniósł” (2017r.).
• Widowisko muzyczne „Biblia Polska” w Teatrze Wielkim w Łodzi dla TVP Kultura (2020r.)
• Coroczne koncerty Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie gromadzące kilkudziesięciotysięczną widownię
• Koncert pieśni powstańczych „Dziś idę walczyć mamo” w Otwocku.

meeting
Spotkajmy się w social media

Producentem muzycznym większości powyższych wydarzeń jest nieoceniony Marcin Pospieszalski, z którym Agnieszka regularnie współpracuje od kilku lat biorąc udział w jego pozostałych autorskich projektach, m.in.: „Decalogue”, „Festiwal Psalmów Dawidowych” (2018), Koncert z okazji 75. rocznicy śmierci Danuty Siedzikówny ps. Inka (2021).

Agnieszka Cudzich jako wokalistka i skrzypaczka występowała m.in. z zespołami New Life’M, Raz Dwa Trzy, Kolędy Cudzichów, Deus Meus, Body&Soul.

Na codzień jest również instruktorką w zespole ludowym „Honaj” w Dursztynie na Polskim Spiszu oraz prowadzi warsztaty muzyczne dla młodzieży.

jak motyl

 

Obejrzyj autorski koncert Agnieszki Cudzich z zespołem
przygotowany i zrealizowany w ramach programu Idea Dobra

KONCERTY, BOOKING

MANAGEMENT

Menagement: Piotr Cudzich

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia naszego udziału w Twoim projekcie, koncercie czy przy organizacji artystycznego przedsięwzięcia.

jak motyl Skontaktuj się

Zostaw wiadomość